Firemní výuka angličtiny

Jazyková škola NEWTONHOUSE se specializuje na firemní kurzy angličtiny v Plzni a okolí. V praxi to znamená, že hodiny angličtiny se konají přímo u Vás na pracovišti, pod vedením zkušeného lektora a fakturace probíhá jednou měsíčně dle počtu skutečně odučených hodin. Pro Vaši firmu tento přístup znamená značné výhody:

  • výuka přímo ve Vašich firemních prostorách přináší úsporu času Vašim zaměstnancům
  • měsíční fakturací dle skutečně odučených hodin na základě evidence hodin a docházky studentů odpadají zbytečně vynaložené peníze na hodiny, které se z různých důvodů neuskuteční a zároveň představuje možnost zpětné kontroly

Pro Vaše zaměstnance jsme připravili následující možnosti jazykového vzdělávání:

 

Firemní individuální výuka

Jedná se o typ kursu tzv. one-to-one, to znamená, že lektor se věnuje jen jednomu studentovi. Tento typ výuky je velmi efektivní a přináší nejvíce očekávaných výsledků v poměrně krátké době. Hodinu je možné zaměřit přesně na problémové oblasti, přizpůsobit se tempu a požadavkům studenta a docílit tak rychlého pokroku žádaným směrem. Individuální výuka je vhodná prakticky pro každého a na všech stupních pokročilosti. Firemní výuka typu one-to-one, kterou nabízíme za bezkonkurenční cenu, je pro Vaši firmu cílenou investicí do vzdělávání vlastních zaměstnanců a zároveň pro ně působí jako vhodný nehmotný motivační prvek.


Firemní skupinová výuka angličtiny

V případě skupinové výuky se vytvoří skupinka studentů na stejné nebo velmi podobné úrovni. Doporučujeme zachovat maximální počet 6-8 studentů v jedné skupince, při větším počtu může docházet k problémům s aktivním zapojením všech studentů do výuky. Skupinová výuka je výhodná pro možnost nácviku modelových situací z běžného i profesního života. Tento typ výuky je možné uspořádat jednou či dvakrát týdně dle požadavku objednatele. Výuka angličtiny hrazená zaměstnavatelem se stává pro Vaše pracovníky zajímavým bonusem k odměně za jejich práci. Jazyková škola NEWTONHOUSE Vám tuto možnost přináší ve výborném poměru kvality a ceny.


Celodenní tematická soustředění

Firmám, které nemají časové možnosti, aby jejich zaměstnanci měli hodiny angličtiny v pravidelně se opakujících intervalech (jednou týdně apod.), nabízíme možnost uspořádat celodenní soustředění na vybrané téma. Na základě Vašich požadavků Vám připravíme výukový blok v délce běžné pracovní doby Vašich zaměstnanců. Doporučujeme pro skupinky o počtu max. 6-8 studentů na stejné nebo velmi podobné úrovni. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

zpátky nahoru

Kde nás najdete:

Jazyková škola NEWTONHOUSE
Roh Tylovy ulice a Skrétovy 8, Plzeň

IČO: 29105285

detailní informace