Náš team

Chris Newton

Chris studoval angličtinu a psychologii na Okanagan University. Do České republiky přijel v roce 1998 a od té doby se věnu je výuce angličtiny. K dnešnímu dni čítá jeho praxe více než 1500 spokojených studentů a hlavně díky němu si mnoho lidí spojuje jméno Newton nejen s fyzikou, ale také s výukou angličtiny. Jeho hodiny jsou velmi oblíbené, protože v sobě spojují profesionální i osobní přístup ke každému studentovi.

Gabriela Rampová

Studium na pedagogické fakultě ZČU obor anglický jazyk ukončila v roce 2000. Již během studia učila na částečný úvazek v různých základních a mateřských školách v Plzni. Necelé tři roky pracovala ve Státní jazykové škole (nynější Krajské centrum vzdělávání a jazyková škola).  Učila také v soukromé jazykové škole Trident, v různých firmách a dodnes doučuje děti kamarádek a známých, připravuje studenty k maturitě. Ráda učí děti i dospělé. Jejím cílem je nikomu angličtinu nezošklivit, ale najít si v ní zálibu.

Petr Brožovský

brozovskyPetr studuje na právnické fakultě v Plzni.  Angličtině se věnuje 14 let, šest let překládá a poslední čtyři roky učí.  Ve svých hodinách se snaží k angličtině přistupovat z co nejvíce aktivního hlediska – jít nad rámec základní slovní zásoby, porovnávat spisovnou a hovorovou angličtinu a přivést studenty k interakci v cizím jazyce. Klade velký důraz na schopnost studenta něco sdělit a na výslovnost. Jeho hodiny jsou spíše odlehčené a ne přímo náročné, přesto nacpané informacemi. Je ideálním lektorem pro studenty, kteří chtějí držet krok s dobou a vývojem anglického jazyka.

Barry Rainger

BarryI can describe myself as friendly, enthusiastic and respectful.

zpátky nahoru

Kde nás najdete:

Jazyková škola NEWTONHOUSE
Roh Tylovy ulice a Skrétovy 8, Plzeň

IČO: 29105285

detailní informace